Emka wchodzi do parku 7R

emka

Emka oferuje m.in. usługi magazynowe i transportowe, a także kompleksową obsługę logistyki dla sklepów internetowych oraz logistykę materiałów marketingowych i programów lojalnościowych. W nowym magazynie wydzielona zostanie specjalna strefa kompletacji z doświetleniem światłem dziennym oraz dodatkowymi promiennikami w celu dogrzania strefy przygotowania produktów dla klientów firmy. Najemca planuje wprowadzić się do obiektu w połowie 2021 r.

Park 7R City Flex Warsaw Airport I to kompleks magazynowy, który powstaje w dzielnicy Włochy, 5 km od Lotniska Chopina. Inwestycja, której deweloperem jest firma 7R, składać będzie się z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 14 tys. mkw.

Źródło: https://www.propertynews.pl/magazyny/polski-operator-logistyczny-wchodzi-do-parku-7r,90006.html

emka

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.