Euro-net wynajmie 160 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Janki

Euro-net wynajmie 160 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Janki

Prologis poinformował o podpisaniu umowy ze swoim wieloletnim klientem, firmą Euro-net – właścicielem ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD na wynajem, rekordowych pod względem powierzchni zabudowy, 160 tys. metrów kwadratowych w Prologis Park Janki.

Transakcja obejmuje: budowę dwóch budynków typu build-to-suit (BTS) o łącznej powierzchni 125 500 metrów kwadratowych. Pierwszy obiekt, o powierzchni 50 500 metrów kwadratowych, zostanie przekazany klientowi w 2020 roku. Oddanie do użytku drugiego budynku (75 000 metrów kwadratowych) zaplanowane jest na rok 2021 oraz przedłużenie umowy najmu magazynu o powierzchni 35,200 metrów kwadratowych (obowiązującej nieprzerwanie od 2008 roku).

Prologis Park Janki jest położony 15 kilometrów od centrum Warszawy, tuż przy Węźle Puchały, w bezpośrednim sąsiedztwie dróg ekspresowych S7 i S8, łączących stolicę z południem Polski, a także w pobliżu autostrad A1 i A2. Jest oddalony zaledwie o 14 kilometrów od warszawskiego Okęcia.

 

źródło: https://www.propertynews.pl/magazyny/rekordowy-najem-w-prologis-park-janki-to-jedna-z-najwiekszych-transakcji-roku,78075.html

Euro-net wynajmie 160 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Janki

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.