Eviosys Packaging Poland przedłuża i rozszerza współpracę z Exeter Park Gdańsk

Eviosys Packaging Poland przedłuża i rozszerza współpracę z Exeter Park Gdańsk

Ze względu na intensywny rozwój specjalizująca się w branży opakowaniowej spółka Eviosys Packaging Poland przedłużyła współpracę z Exeter Park Gdańsk oraz zwiększyła powierzchnię najmu. Po ekspansji firma będzie korzystała z ponad 5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Eviosys jest największym europejskim producentem opakowań do żywności ze stali i aluminium, obsługującym setki globalnych i regionalnych klientów z branży spożywczej oraz produktów konsumenckich. W tym celu firma wykorzystuje posiadane niemal 200-letnie doświadczenie w branży opakowaniowej. W katalogu producenta znajdują się puszki do żywności i wieczka, puszki aerozolowe, metalowe zamknięcia i opakowania promocyjne, w których oferowane są produkty setek marek konsumenckich. Eviosys skupia się na inteligentnych rozwiązaniach opakowaniowych. Portfolio produktów firmy jest skoncentrowane na materiałach metalowych w 100 proc. nadających się do recyklingu.

– W związku ze zwiększeniem produkcji w Oddziale w Pruszczu Gdańskim firma Eviosys Packaging Poland potrzebowała dodatkowej powierzchni magazynowej. Stąd decyzja o rozszerzeniu dotychczasowej współpracy z Exeter Park Gdańsk – mówi Kaja Karbowska, Doradca w Newmark Polska.

– Exeter Park Gdańsk spełnił oczekiwania naszego Klienta w kontekście powiększenia powierzchni i znalazł optymalne rozwiązanie dla najemcy. Dodatkowo, ogromnym atutem obecnego obiektu, oprócz jego wysokiej jakości, jest atrakcyjna lokalizacja – park magazynowy położony jest w pobliżu głównej siedziby naszego Klienta – mówi Jakub Dudkiewicz, Associate w Newmark Polska.

– Spółka Eviosys Packaging Poland powierzyła nam negocjacje warunków umowy z wynajmującym. Cieszymy się, że udało nam się wesprzeć Klienta w jego dalszym rozwoju – dodaje Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.

Exeter Park Gdańsk to park magazynowy położony w Pruszczu Gdańskim. Głównym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – obiekt znajduje się w odległości zaledwie 1 km od autostrady A1 i 15 km od centrum Gdańska. Takie położenie zapewnia sprawną dystrybucję produktów zarówno na północ, jak i na południe Polski. Exeter Park Gdańsk to także magazyny klasy A oferowane z opcją ich dostosowania do indywidualnych potrzeb najemców.

 

Eviosys Packaging Poland przedłuża i rozszerza współpracę z Exeter Park Gdańsk

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.