Exeter buduje nowy park logistyczny w Szczecinie

Exeter Property Group rozpoczyna we wrześniu tego roku budowę nowego projektu w Szczecinie o powierzchni 79 tys. metrów kwadratowych.

Exeter Park Szczecin położony jest zaledwie 3 kilometry od autostrady A6 łączącej się z niemiecką A11 i jedynie 27 kilometrów od granicy polsko-niemieckiej. Park oferuje swoim klientom 24-godzinną ochronę, liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, przestronne place manewrowe, dogodny dostęp do transportu publicznego i wiele innych udogodnień ułatwiających magazynowanie i dystrybucję towarów.

- Lokalizacja, w której budujemy Exeter Park Szczecin jest lokalizacją sprawdzoną. Exeter jest również właścicielem położonego w pobliżu Northwest Logistics Park. Park ten ma 62 tys. mkw. powierzchni najmu i cały czas utrzymuje 100% poziom wynajmu. Podjęliśmy decyzję o budowie Exeter Park Szczecin, żeby umożliwić rozwój naszym obecnym najemcom jak również zaproponować tę świetną lokalizację nowym klientom – mówi Waldemar Grabka, Partner w Exeter Property Group.

 

źródło: http://www.propertynews.pl/magazyny/exeter-buduje-nowy-park-logistyczny-w-szczecinie,76322.html

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.