Farby Kabe z magazynem SBU w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

Farby Kabe Polska Sp. z o.o. jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku. Firma wynajęła magazyn w SEGRO Business Park Warsaw, na warszawskim Żeraniu. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.

Firma Farby KABE - KABE Swiss Group w ciągu wieloletniej działalności w Polsce ugruntowała pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji obiektów zabytkowych oraz inne produkty chemii budowlanej. Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau, pozwoliły na stałe wzbogacanie oferty firmy o nowoczesne produkty nowej generacji.

Farby KABE prowadzi dystrybucję swoich produktów na terenie całej Polski poprzez partnerów dystrybucyjnych oraz poprzez oddziały w Warszawie, Wągrowcu, Bielsku-Białej i magazyn produkcyjny w Katowicach. Warszawskie biuro i magazyn KABE zostały przeniesione do obiektu typu SBU w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. Firma wynajęła tam około 200 mkw. powierzchni biurowej i ponad 600 mkw. powierzchni magazynowej.

- Z przyjemnością witamy nowego klienta w parku SEGRO na Żeraniu, który jest kwintesencją tego, czym powinien być miejski park zapewniający klientom doskonałą komunikację, a jednocześnie bliskość największego w kraju rynku. Warto wspomnieć, że już wkrótce nowe możliwości w obszarze SBU otworzą się dla naszych klientów w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, gdzie powstaje aktualnie 7 500 mkw. w dwóch nowoczesnych obiektach – wyjaśnia Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

- Firma Farby KABE poszukiwała nowoczesnego magazynu w pobliżu swojej poprzedniej siedziby, która mieściła się przy ulicy Rzecznej. Lokalizacja SEGRO Business Park Warsaw, Żerań była najbardziej optymalną opcją – powiedziała Jowita Adamczyk, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

 

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.