FARO Tekstylia z nową siedzibą

Firma FARO Tekstylia wynajęła ponad 3,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Logicor Kraków. Spółka przeniosła także swoją siedzibę do biurowca przy ul. Konstantego Brandla 3 o powierzchni niemal 540 mkw.

FARO Tekstylia, krakowska firma obecna na rynku od 30 lat, jest producentem i dystrybutorem tekstyliów na licencji wielu znanych marek takich jak: Disney, Marvel, 44 Cats, Bob Budowniczy, Masza i Niedźwiedź, Tomek i Przyjaciele, Strażak Sam i wieli innych. W ofercie firmy znajdują się pościele, ręczniki, koce, narzuty, obrusy, szlafroki, tkaniny hotelowe, kołdry, poduszki i inne.

W związku z dynamicznie poszerzającym się asortymentem dotychczasowa powierzchnia w kilku magazynach przestała spełniać swoje potrzeby. Firma zdecydowała się na konsolidację w ramach parku Logicor Kraków, czego efektem jest wynajem 3,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Jednocześnie firma powiększyła i przeprowadziła się do nowego biura zlokalizowanego przy ul. Konstantego Bradla 3 w Krakowie.

Logicor Kraków to centrum magazynowo-logistyczne oferujące 19,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Usytuowanie parku w miejscowości Skawina, w pobliżu autostrady A4 i dobry dojazd do dróg  E77/7 gwarantuje dogodne połączenie z Niemcami i naszymi południowymi sąsiadami. Park wyposażony jest w place manewrowe, oferuje także całodobową obsługę obiektu. W pobliżu znajdują się linie komunikacji publicznej.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.