FERA zostaje w podwrocławskim magazynie

Prologis Wrocław

FERA należy do największych i najczęściej nagradzanych internetowych sklepów zoologicznych w kraju. Korzysta z bazy magazynowo-biurowej we Wrocławiu i stale rozwija swoją ofertę o kolejne palety produktów. Umowa najmu w Prologis Park Wrocław obejmuje 4383 mkw. powierzchni magazynowej i 208 mkw. powierzchni biurowej. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

- Klient był dobrze przygotowany do renegocjacji umowy najmu. Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne powierzchnie pod Wrocławiem i rekomendowaliśmy pozostanie na obecnej przestrzeni na korzystnych warunkach komercyjnych – mówi Miłosz Borkowski, Starszy Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska. 

- W Prologis Park Wrocław gościmy nie tylko magazyn FERA, ale również centrum obsługi zwrotów e-commerce firmy. Każde przedłużenie umowy to dla nas dowód na to, że szeroki zakres usług i partnerskie podejście sprawdza się w oczach naszych klientów – podkreśla Magdalena Kostjan, Senior Leasing Manager, Prologis. 

Prologis Park Wrocław to w pełni wynajęty park o powierzchni ponad 170 000 metrów kwadratowych, w którym zastosowano szereg nowatorskich rozwiązań technicznych zapewniających klientom wygodę użytkowania i oszczędność energii przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Położony jest zaledwie 10 kilometrów od międzynarodowego lotniska Wrocław-Strachowice oraz 15 kilometrów od centrum Wrocławia, tuż przy Węźle Bielańskim autostrady A4 oraz drogach łączących Wrocław ze stolicami państw graniczących z Polską. 

- Wynajmujący ma na wrocławskim rynku bardzo mocną pozycję, a obiekt faktycznie jest dobrze zlokalizowany, co znacznie ułatwia operacje logistyczne. Wynajmujący doskonale rozumie potrzeby firmy FERA i zaproponował partnerskie warunki najmu. To współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb – dodaje Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.
 

Prologis Wrocław

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.