Firma Bel-Pol nowym najemcą w Panattoni Park Gliwice III

Firma Bel-Pol, jeden z wiodących dystrybutorów okien i drzwi, wynajął ponad 4.000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.
200 mkw. przeznaczone będzie na biuro, a pozostała powierzchnia na magazyn.

Firma rozwija swój gliwicki oddział i dotychczas zajmowany obiekt nie był już wystarczający. Nowa powierzchnia musiała spełnić wiele wymagań technicznych ze względu na rodzaj składowanego towaru.

Panattoni Park Gliwice zaspokoił wszelkie potrzeby klienta. Zlokalizowany jest 3 km od węzła „Gliwice-Sośnica” łączącego autostrady A1 i A4. Obiekt składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 47.000 mkw.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.