Firma logistyczna przedłuża i rozszerza współpracę z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym

Firma świadcząca usługi logistyczne przedłużyła i rozszerzyła współpracę z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym. Nowa umowa zapewnia najemcy dostęp do około 22 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Negocjacje warunków najmu spółka powierzyła firmie doradczej Newmark Polska.

Najemca proponuje zróżnicowaną obsługę logistyczną, w skład której wchodzą m.in.: fracht lotniczy, fracht morski, transport drogowy i magazynowanie ładunków. Spółka zajmuje się także logistyką ładunków drobnicowych i niestandardowych oraz oferuje usługę „door to door”. Do grona jego klientów należą przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym elektrycznej, chemicznej i motoryzacyjnej.

– Pomyślnie układająca się współpraca Klienta z GLP Pomorskim Centrum Logistycznym była jednym z powodów, dla których nasz Klient przedłużył umowę. W związku z rosnącym wolumenem przeprowadzanych operacji firma wynajęła dodatkową przestrzeń. Jednocześnie spółka docenia dogodną lokalizację w pobliżu gdańskiego portu i bliskość kluczowych dróg, w tym autostrady A1 – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.

GLP Pomorskie Centrum Logistyczne wyróżnia się atrakcyjnym dla najemców położeniem. To jedyne centrum logistyczne mieszczące się w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Portu Kontenerowego Baltic Hub w Gdańsku i jednocześnie blisko kluczowych ciągów komunikacyjnych. To sprawia, że obiekt spełnia oczekiwania m.in. firm logistycznych.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.