Firma Nibe-Biawar w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Biawar

Nibe-Biawar, producent podgrzewaczy wody, buforów i pomp ciepła, planuje budowę nowej fabryki, o powierzchni 30.000 mkw. Fabryka wybudowana zostanie na działce zlokalizowanej w białostockiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

W pierwszym etapie inwestycji powstanie hala produkcyjna wraz z laboratoriami, o powierzchni 10.000 mkw. Otwarcie wybudowanej hali planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku. Firma rozwijać tam będzie produkcję kotłów pelletowych i pomp ciepła. 

Nibe-Biawar zatrudnia ok. 350 osób w Białymstoku i produkuje pół tysiąca różnych typów urządzeń. Firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów europejskich, głównie do Niemiec, Danii, Szwecji.

Biawar

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.