Firma Nowa Szkoła w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi

Polska firma Nowa Szkoła wynajęła ponad 7,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. Powierzchnia składa się z modułu magazynowego o wielkości 7,3 tys. mkw. oraz modułu biurowego o wielkości 260 mkw.

Nowa Szkoła to firma obecna na polskim rynku od 1992 roku. Jej główną działalnością jest wyposażanie placówek w meble żłobkowe, przedszkolne i szkolne, sprzęt rehabilitacyjny oraz sportowy, a także pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne.

Panattoni Central European Logistics Hub to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany w Łodzi, w niedalekiej odległości od autostrady A1. Jest to jeden z największych kompleksów logistycznych w Polsce, o docelowej powierzchni wynoszącej około 390 tys. mkw.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.