Firma NRF wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w Panattoni Park Tricity West II

Firma NRF wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w Panattoni Park Tricity West II

Firma NRF, holenderski producent i dystrybutor części zamiennych, jest nowym najemcą Panattoni Park Tricity West II. Firma wynajęła 32 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. W poszukiwaniach optymalnego obiektu i negocjacjach najemcę wspierała firma doradcza Newmark Polska.

Firma NRF specjalizuje się w produkcji i dystrybucji części zamiennych na potrzeby różnych branż, w tym motoryzacyjnej, kolejowej i morskiej. W ofercie firmy znajduje się ponad 10 000 artykułów. Aby oferować produkty wysokiej jakości i sprawnie realizować zamówienia, NRF posiada 8 obiektów w całej Europie: 3 zakłady produkcyjne i 5 centrów dystrybucyjnych. Przedsiębiorstwo NRF jest też obecne w Polsce, dzięki czemu może sprawnie zarządzać łańcuchem dostaw w tej części świata. Nowa trójmiejska inwestycja firmy zajmuje 30 000 mkw. powierzchni magazynowej i aż 2 700 mkw. przestrzeni biurowej rozlokowanej na dwóch piętrach budynku.

– Firma NRF poszukiwała na terenie Trójmiasta powierzchni magazynowo-biurowej, która mogłaby zostać rozbudowana wraz ze wzrostem wolumenu zamówień. Panattoni Park Tricity West II spełnia te oczekiwania i zapewnia 47 doków rozładunkowo-załadunkowych. Atutem jest też wysokość budynku, dzięki czemu najemca może zwiększyć liczbę składowanych palet. Cieszymy się, że firma NRF po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i skorzystała z naszego doświadczenia – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.

Inwestycję dla NRF zrealizowało Panattoni – lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie. Deweloper na Pomorzu dostarczył już ponad 400 tys. mkw. powierzchni przemysłowej.

– Trójmiasto jest największym ośrodkiem portowym i jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów w kraju. W wykorzystaniu potencjału lokalizacyjnego ogromną rolę odgrywa nowoczesna powierzchnia przemysłowa, dlatego jest to jeden z pierwszych w kraju rynków z łącznymi zasobami przekraczającymi milion metrów kwadratowych – mówi Martyna Sochaczewska, Leasing Director w Panattoni.

Panattoni Park Tricity West II to park dystrybucyjny składający się z 3 hal magazynowych, w których zastosowano najnowsze rozwiązania z zakresu składowania towarów. Najemcy obiektu mają doskonały dostęp do infrastruktury transportowej – w pobliżu znajduje się m.in. węzeł drogowy Gdańsk Południe. Panattoni Park Tricity West II jest położony w odległości 8 km od centrum Gdańska i 17 km od portu lotniczego im. Lecha Wałęsy.

Firma NRF wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w Panattoni Park Tricity West II

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.