Firma SMA Magnetics w Goodman Kraków Airport Logistics Centre

Firma SMA Magnetics w Goodman Kraków Airport Logistics Centre

Prawie 14 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-biurowej zostało wynajęte w parku logistycznym Goodman Kraków Airport Logistics Centre przez firmę SMA Magnetics.

SMA Magnetics to przedsiębiorstwo działające w branży elektronicznej, elektrotechnicznej i energoelektronicznej. Specjalizują się w zakresie technologii stosowanych do produkcji energii elektrycznej pozyskiwanej z energii słonecznej. Firma została założona w 1983 roku pod nazwą DTW Sp. z o.o.. W 2017 roku zmieniono nazwę na SMA Magnetics Sp. z o.o. Spółka produkuje szeroki wachlarz elementów indukcyjnych oraz elektrycznych, takich jak transformatory, dławiki czy filtry.

Goodman Kraków Airport Logistics Centre to centrum magazynowe położone w Modlniczce, w pobliżu zjazdu z obwodnicy Krakowa (trasa S7), w odległości 1 km od autostrady A4. Na działce o powierzchni 31,5 ha istnieje już 7 obiektów. Docelowo, park będzie oferował około 150.000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Firma SMA Magnetics w Goodman Kraków Airport Logistics Centre

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.