Flex powiększa powierzchnię w Łodzi

Flex, firma oferująca projektowanie i produkcję urządzeń dla klientów z różnych sektorów, rozszerzyła wynajmowaną powierzchnię w Parku Logicor Łódź II o prawie 7 tys. mkw. Dodatkowo, umowa najmu na powierzchnię magazynową oraz biurową o wielkości powyżej 31 tys. została przedłużona.

Firma Flex wspomaga portfel klientów świadczących usługi dla różnych branż: komputerowej, przemysłowej, motoryzacyjnej oraz medycznej. W Polsce firma znajduje się w Łodzi, gdzie posiada regionalne centrum logistyczne oraz w Tczewie, gdzie zlokalizowany jest park produkcyjny. Główna działalność firmy Flex obejmuje: Rozwiązania o Wysokiej Niezawodności Consumer Technologies Group (telefony komórkowe, smartfony, przenośne urządzenia audio, urządzenia typu wearable, moduły bezprzewodowe, domowy sprzęt rozrywkowy, konsole do gier, drukarki, komputery, notebooki i tablety) i inne.

Park Logicor Łódź II zlokalizowany jest w Polsce centralnej, w Łodzi. Obiekt położony jest około 10 km na od centrum miasta oraz 3 km od autostrady A1 (Trójmiasto-Łódź-Gliwice), na skrzyżowaniu dwóch głównych szlaków komunikacyjnych w regionie.

Sprawdź pozostałe dostępne magazyny do wynajęcia w Łodzi.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.