FM Logistic rozbudowuje się w Lućmierzu

FM Logistic robudowuje się w Lućmierzu

Firma FM Logistic wybuduje nowy obiekt magazynowy w miejscowości Lućmierz pod Łodzią. Dwukrotnie większy magazyn ma zastąpić dotychczasową nieruchomość firmy w tej samej miejscowości. Start operacji na obiekcie zaplanowany jest już na wrzesień 2018 roku, i będzie on pełnił funkcję centralnej sortowni konsolidującej największych odbiorców FMCG w Polsce.

Nowy magazyn cross-dockingowy FM Logistic zlokalizowany jest niedaleko Łodzi, w pobliżu drogi krajowej nr 91 oraz autostrady A2, ok. 1 km od planowanego przebiegu i lokalizacji węzła Lućmierz na drodze ekspresowej S14. Położenie obiektu zapewnia łatwy dojazd pracownikom, gdyż w bezpośredniej okolicy znajduje się linia tramwajowa.

FM Logistic to firma logistyczna, realizująca usługi magazynowania, przepakowywania, transportu i zarządzania łańcuchem dostaw. Obiekt w Lućmierzu będzie drugim otwartym w tym roku magazynem przedsiębiorstwa, po uruchomionej w lutym platformie logistycznej w Psarach k. Będzina (woj. Śląskie).

FM Logistic robudowuje się w Lućmierzu

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.