FM Logistics z nową lokalizacją

FM Logistics z nową lokalizacją

FM Logistic uruchomiło pod Warszawą nowy hub przeładunkowy dedykowany transportowi drobnicowemu.

W Jankach k. Warszawy od listopada działa magazyn FM Logistic pełniący funkcję HUBu przeładunkowego. Obiekt położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji – 15 km od ścisłego centrum stolicy, bezpośrednio graniczy też z drogą S8 w kierunku Katowic, Krakowa i Wrocławia. Powierzchnia magazynu to 5 tys. m kw. Poza HUBem znajdują się tu również biura oraz przestronna sala spotkań dla pracowników FM Logistic i ich gości.

Obiekt posiada rozbudowaną infrastrukturę na zewnątrz, taką jak miejsca parkingowe dla aut osobowych, dostawczych i ciężarówek. Wyposażony jest również w 15 doków załadunkowych i zewnętrzną, 16-metrową rampę betonową.

Hub przeładunkowy działa 24 godziny na dobę. Na miejscu pracuje 20 operatorów wózków widłowych. Obecnie w magazynie FM Logistic przeładowywanych jest 2 tys. palet na dobę. Planowo liczba ładunków ma wzrosnąć do 3 tys.

https://www.propertynews.pl/magazyny/fm-logistics-z-nowa-lokalizacja,78916.html

FM Logistics z nową lokalizacją

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.