Frisco.pl rusza z budową magazynu

Frisco.pl rusza z budową magazynu

Firma Frisco.pl rusza z budową nowego magazynu w podwarszawskim Klaudynie. Przeniesienie do obiektu oraz oficjalne otwarcie zaplanowane jest na połowę 2019 roku. Będzie to najnowocześniejszy magazyn do obsługi zamówień zakupów spożywczych z dostawa do domu w Polsce.

Sklep internetowy Frisco.pl to polska firma z siedzibą na warszawskiej Pradze, działająca na rynku już 12 lat. Ich główna działalnością jest sprzedaż i dostawa do domu produktów spożywczych na terenie Warszawy i okolic.

Powierzchnia nowopowstającego obiektu docelowo wynosić będzie 11 tys. mkw. Magazyn Frisco.pl znajdować się będzie w Parku Panattoni City Logistics Warsaw I, który zlokalizowany jest w Klaudynie, w przemysłowej części warszawskiej dzielnicy Bielany. Obiekt położony jest 19 km od centrum Warszawy oraz 8 km od drogi ekspresowej S8.

Frisco.pl rusza z budową magazynu

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.