Globalway wybrał Panattoni Park Gdańsk

Firma Globalway podpisała umowę najmu na blisko 3,5 tys. mkw. w Panattoni Park Gdańsk I. Wywodzący się z grupy Costway, jeden z największych importerów mebli, akcesoriów do domu i ogrodu, zabawek oraz artykułów sportowych z Dalekiego Wschodu zdecydował się na rozwój firmy w Polsce.

Grupa Costway jest międzynarodową firmą z 20-letnim doświadczeniem, która z powodzeniem operuje na rynku globalnym w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wiele innych. Nowy oddział w Polsce otworzy wiele nowych horyzontów zarówno firmie Globalway, w pozyskiwaniu nowych klientów jak i polskim producentom, którzy mogą liczyć na otwartość firmy przy długofalowej współpracy.

– Jesteśmy obecni na rynkach ponad 150 krajów świata, w 50 z nich nawiązaliśmy relacje z producentami, współpracujemy z 1000 importerów i hurtowników oraz wieloma sieciami supermarketów. Wśród naszych partnerów strategicznych znajdują się między innymi Wallmart, Home Depot, Sears, Amazon, eBay oraz Wish. Całkowita powierzchnia magazynowa z której korzystamy we wszystkich naszych oddziałach to 200 000 mkw. Głównym celem naszej działalności w Polsce jest zapewnienie lepszego, kompleksowego systemu handlu międzynarodowego, który oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Chcemy nawiązać relację nie tylko z polskimi klientami poprzez proponowanie nowych produktów z całego świata, ale także z polskimi producentami poprzez włączenie ich towarów do naszej międzynarodowej sieci sprzedaży – komentuje Jian Yao, prokurent firmy Globalway.

Panattoni jest liderem powierzchni magazynowych w Polsce. Realizowane parki magazynowe przez dewelopera cechują się lokalizacją w strategicznych punktach oraz najwyższym na rynku standardem klasy A. Ma to kluczowe znaczenie przy pozyskaniu klientów na nowopowstające powierzchnie magazynowe, jak i te z rynku wtórnego, czego przykładem jest firma Globalway wierząca w rozwój biznesu w nowej lokalizacji.

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.