Greencarrier Freight Services Poland w Distribution Park Sosnowiec

Cresa

Firma Greencarrier, jedna z największych firm w branży transportowej w regionie skandynawskim wynajęła prawie 2.700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Sosnowiec. Firma zatrudnia ponad 800 pracowników w 12 krajach Europy oraz w Chinach. 

Distribution Park Sosnowiec to nowoczesny park magazynowy składający się z dwóch hal o łącznej powierzchni ponad 47 tys. mkw., położony przy drodze ekspresowej S1. Właścicielem obiektu jest Hines Global REIT.
 

Cresa

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.