Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu w Logicor Mysłowice

Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu w Logicor Mysłowice

Specjalizująca się w dostarczaniu przekładek i palet z tworzywa sztucznego Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu ponad 3650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Logicor Mysłowice. Najemcę w procesie renegocjacji reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Grupa Cartonplast rozpoczęła działalność w 1967 r. we Włoszech jako spółka Karton S.p.A. Aktualnie jest to wiodące międzynarodowe przedsiębiorstwo obsługujące ponad 5000 klientów. Na ofertę Cartonplast składają się przekładki, palety i pokrywy z tworzywa sztucznego wielokrotnego użytku. Produkty te są wytrzymałe, odporne na warunki pogodowe i łatwe do utrzymania w czystości higienicznej zgodnej z HACCP. Dzięki temu mają wiele zastosowań i spełniają wymagania stawiane przez branżę spożywczą. Za sprawną obsługę klientów odpowiada ponad 750 pracowników zatrudnionych w wielu lokalizacjach w Europie, Ameryce Południowej, Australii i Afryce.

– Do pozostania w dotychczasowej lokalizacji naszego Klienta zachęciły atrakcyjne warunki najmu. Możliwość dalszego użytkowania parku magazynowego oznacza dodatkowe oszczędności, gdyż firma unika kosztów związanych z relokacją – mówi Michał Kozar, Senior Associate w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych firmy Newmark Polska. - Cieszymy się, że Grupa Cartonplast uznała nas za zaufanego partnera i powierzyła nam zadanie wynegocjowania jak najlepszych warunków w ramach przedłużenia umowy.

Logicor Mysłowice to nowoczesne centrum logistyczne znajdujące się na terenie największego okręgu przemysłowego w Polsce – Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego łączącego trasy A4, E40 i S1 sprawia, że z magazynów można prowadzić dystrybucję zarówno krajową, jak i międzynarodową. Ponieważ obiekt mieści się zaledwie 2 km od centrum Mysłowic, najemcy nie mają problemu ze znalezieniem doświadczonych pracowników.

Grupa Cartonplast przedłuża umowę najmu w Logicor Mysłowice

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.