Grupa Delta Trans przedłuża umowę w Hillwood Ruda Śląska

Grupa Delta Trans przedłuża umowę w Hillwood Ruda Śląska

Grupa Delta Trans, jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce, przedłużyła umowę najmu 18 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Hillwood Ruda Śląska. W renegocjacjach najemcę wsparli eksperci z Newmark Polska.

W skład Grupy Delta Trans wchodzą dwie spółki – Delta Trans Transporte i Delta Trans Logistik. Ten działający od ponad 30 lat operator jest jednym z największych w Polsce podmiotów oferujących obsługę logistyczną. Od samego początku w ofercie Grupy znajduje się transport międzynarodowy i obsługa celna, a z czasem profil jej działalności rozszerzył się też o usługi magazynowania towarów, naprawę palet czy produkcję pojemników transportowych i konstrukcji stalowych. Aktualnie w swojej codziennej działalności Grupa Delta Trans wykorzystuje 7 oddziałów oraz flotę składającą się z ponad 300 pojazdów.

Główną siedzibą Grupy jest centrum logistyczne w Świętochłowicach, gdzie do dyspozycji obu spółek jest ok. 120 tys. mkw. powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Firma posiada także magazyn w Chorzowie.

– Nasza firma dynamicznie się rozwija. Powiększamy portfel klientów i oferujemy obsługę różnorodnych towarów. Zaplecze logistyczne i magazynowe firmy Delta Trans to nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne, wyposażone w zintegrowane systemy informatyczne – mówi Paweł Rzepka, Dyrektor Logistyki i Produkcji w Grupie Delta Trans.

– Po przeanalizowaniu dostępnych lokalizacji, Grupa Delta Trans zdecydowała się na pozostanie w dotychczasowym obiekcie. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć tę firmę w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących powierzchni magazynowej – mówi Michał Kozar, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie w Newmark Polska.

– Kontynuacja współpracy z Delta Trans jest odzwierciedleniem jakości dostarczanych przez Hillwood usług. Cieszymy się, że Grupa Delta Trans zdecydowała się na przedłużenie swojej operacji w parku Hillwood Ruda Śląska i życzymy dalszego rozwoju również w innych lokalizacjach – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Hillwood Ruda Śląska to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany na terenie Rudy Śląskiej. Jego korzystne usytuowanie sprawia, że najemcy mają dogodny dostęp zarówno do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, jak i drogi krajowej nr 925 (Rybnik-Bytom). Lokalizacja nie jest jednak jedynym atutem Hillwood Ruda Śląska – elastyczność wynajmującego sprawia, że korzystające z obiektu podmioty mogą liczyć na optymalne warunki do rozwoju swojej działalności.

Grupa Delta Trans przedłuża umowę w Hillwood Ruda Śląska

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.