Grupa Dovista w 7R Park Tczew

Grupa Dovista w 7R Park Tczew

Powierzchnia o łącznej wielkości 20,5 tys. mkw. została wynajęta przez Grupę Dovista na terenie obiektu 7R Park Tczew.

Obiekt 7R Park Tczew to projekt magazynowy klasy A, którego całkowita powierzchnia wynosić będzie około 46,7 mkw. Park składał się będzie z dwóch budynków, z których jeden zajmować będzie w całości Grupa Dovista. Obiekt znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 91 oraz nr 244, w pobliżu autostrady A1.

Grupa Dovista składa się z północno-europejskich firm i marek zajmujących się przemysłem okien i drzwi zewnętrznych. Jest to największy eksporter oraz producent okien w Polsce, o poziomie obrotów wynoszącym ponad 1,9 mld zł rocznie. Fabryki firmy Dovista Polska Sp. z o. o. znajdują się w Wędkowych koło Tczewa, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi dla marek Rationel i Velfac.

Grupa Dovista w 7R Park Tczew

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.