Hellmann Worldwide Logistics pozostaje we Wrocławiu.

Wiosną tego roku trzech aktualnych najemców przedłużyło swoje umowy najmu w projekcie, a we wrześniu kolejny najemca zdecydował się zostać we Wrocławiu na dłużej. Międzynarodowy operator logistyczny, firma Hellmann Worldwide Logistics Polska, przedłużył najem na 3 700 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej oraz podjął decyzję o wprowadzeniu szeregu udogodnień w wynajmowanej przestrzeni, które usprawnią codzienne funkcjonowanie firmy.

Rynek magazynowy nie zwalnia tempa. Po wzrostach odnotowanych w pierwszym półroczu tego roku, kolejne transakcje czynią Polskę jednym z najbardziej aktywnych krajów w Europie pod kątem zapotrzebowania na nową powierzchnię magazynową. Jak wynika z sierpniowego raportu JLL dot. rynku magazynowego w Polsce, ten świetny wynik był w dużej mierze efektem kilku spektakularnych transakcji najmu, które przekroczyły powierzchnię 20 000 mkw. Najbardziej aktywnymi rynkami pod kątem popytu pozostają Warszawa, Górny Śląsk, Polska Centralna, ale także m.in. Wrocław, który jest również w czołówce polskich miast, jeśli chodzi o podaż nowej powierzchni. Nie dziwi więc fakt, że nie tylko nowi najemcy zainteresowani są powierzchnią magazynową w stolicy Dolnego Śląska, ale także Ci, który już działają na tym rynku, decydują się zostać tu na dłużej, tak jak firma logistyczna Hellmann Worldwide Logistics Polska. 

Hellmann Worldwide Logistics Polska to kolejny najemca, który przedłużył w tym roku swoją umowę najmu w parku magazynowym Tristar Wrocław. Projekt bardzo dynamicznie się rozwija. W ciągu ostatnich miesięcy trzech innych najemców również zdecydowało się przedłużyć swoje umowy najmu na kolejne lata. Tristar Wrocław oferuje ponad 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej oraz bezpośrednio przyległe do powierzchni parkingi i place manewrowe. Projekt zlokalizowany jest w pobliżu węzła Wrocław Południe, przy drodze ekspresowej S8, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od lotniska we Wrocławiu.

Źródło: www.propertynews.pl

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.