ID Logistics nowym najemcą w Goodman Warsaw Logistics Centre

ID Logistics

Firma ID Logistics wynajęła 23.000 mkw. powierzchni magazynowej w Grodzisku Mazowieckim dla operacji logistycznych prowadzonych przez firmę PepsiCo. Jest to aktualnie największy magazyn PepsiCo w Polsce. 

Z tej lokalizacji ID Logistics obsługuje większość operacji prowadzonych przez PepsiCo na terenie krajów Europy Środkowej. Firma będzie prowadzić działalność związaną z napojami oraz dostarczać towary do regionalnych centrów dystrybucyjnych. 

Goodman Warsaw Logistics Centre to o park magazynowy świetnie zlokalizowany, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2.

ID Logistics

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.