ID Logistics nowym najemcą w Goodman Warsaw Logistics Centre

Firma ID Logistics wynajęła 23.000 mkw. powierzchni magazynowej w Grodzisku Mazowieckim dla operacji logistycznych prowadzonych przez firmę PepsiCo. Jest to aktualnie największy magazyn PepsiCo w Polsce. 

Z tej lokalizacji ID Logistics obsługuje większość operacji prowadzonych przez PepsiCo na terenie krajów Europy Środkowej. Firma będzie prowadzić działalność związaną z napojami oraz dostarczać towary do regionalnych centrów dystrybucyjnych. 

Goodman Warsaw Logistics Centre to o park magazynowy świetnie zlokalizowany, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.