IDL na dłużej w P3 Mszczonów

P3 przedłużył umowę z firmą ID Logistics (IDL) na wynajem ponad 47 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku P3 Mszczonów. 

ID Logistics (IDL) jest obecny w dwóch parkach należących do P3. W P3 Mszczonów prowadzi działalność od 2015 roku, natomiast od kwietnia br. firma obecna jest także w parku P3 Piotrków, gdzie wynajmuje ponad 13 tys mkw. Oba obiekty zostały w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Od 2020 roku ID Logistics będzie również obsługiwać nowe centrum dystrybucyjne PepsiCo o powierzchni ponad 58 tys. mkw., które jest obecnie budowane przez P3 w parku w Mszczonowie.

Magazyn firmy IDL w parku P3 Mszczonów o powierzchni ponad 47 tys. mkw. został zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – wykorzystano m.in. panele z rdzeniem PIR, efektywniej izolujące budynek od czynników zewnętrznych, oświetlenia LED czy systemy solarne wspomagające ogrzewanie wody bytowej.

P3 Mszczonów jest parkiem logistycznym położonym na południowy zachód od Warszawy, przy trasie S8, w pobliżu drogi E77 i autostrad: A2 i A1. Obecnie na jego terenie trwa budowa magazynu centralnego dla PepsiCo, a deweloper posiada także grunt pozwalający na rozbudowę inwestycji o dodatkowe 127 tys. mkw. Wśród najemców parku są także firmy tj. Fiege czy Jeronimo Martins Polska.

 

źródło: http://www.propertynews.pl/magazyny/idl-na-dluzej-w-p3-mszczonow,76458.html

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.