Ingram Micro dołączy do MLP Pruszków II

Ingram Micro dołączy do MLP Pruszków II

Dystrybutor sprzętu IT światowych marek wprowadzi się do parku logistycznego MLP Pruszków II. Firma Ingram Micro będzie korzystać z ponad 3,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. 

Ingram Micro podpisała umowę ma wynajem nowoczesnej powierzchni magazynowej ok. 3,5 tys. mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków II. Z tego na cele magazynowe dedykowanych jest 3240 mkw., a dodatkowe 250 mkw. to powierzchnie socjalne i biurowe. Gotowy obiekt zostanie przekazany najemcy w lutym 2020r.

Ingram Micro to dystrybutor sprzętu IT i urządzeń mobile  światowych marek. W świecie  szybko rozwijającej się technologii Ingram Micro modernizuje swoje działania, technologię i infrastrukturę tak aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa.Powstaje na działce 72 ha z przeznaczeniem na powierzchnie magazynowe i lekką produkcję, a docelowa powierzchnia parku to 292 tys. mkw. Na teren parku prowadzą dwie drogi wjazdowe. Jedna z nich wychodzi bezpośrednio na oddaną niedawno do użytkowania obwodnicę wsi Moszna. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W MLP Pruszków II działa również stacja wynajmu rowerów Nextbike, a pracownicy mają zapewniony bardzo dogodny dojazd dzięki przystankowi autobusowemu znajdującemu się na terenie parku. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

 

źródło: https://www.propertynews.pl/magazyny/swiatowy-dystrybutor-sprzetu-it-dolaczy-do-mlp-pruszkow-ii,78211.html

Ingram Micro dołączy do MLP Pruszków II

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.