InPost w parku Logicor Łazy

InPost

Firma InPost, niezależny operator logistyczny, wynajęła 6.450 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Logicor Łazy.

Jest to magazyn typu cross-dock, z czego 5.800 mkw. przeznaczone będzie na powierzchnię  magazynową, a 650 mkw. na powierzchnię biurową. Obiekt ten będzie pełnił funkcję jednego z centrów dystrybucji InPost w regionie Warszawy.

InPost świadczy usługi logistyczne dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym również usługi dedykowane tylko dla branży e-commerce. Firma posiada ponad 2.950 paczkomatów na terenie całej Polski. 

Park Logicor Łazy zlokalizowany jest w miejscowości Łazy, niedaleko drogi E77, 5 km od Janek i jest bezpośrednio połączony drogą krajową S8 oraz z autostradą A2.
 

InPost

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.