InPost w parku Logicor Łazy

Firma InPost, niezależny operator logistyczny, wynajęła 6.450 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Logicor Łazy.

Jest to magazyn typu cross-dock, z czego 5.800 mkw. przeznaczone będzie na powierzchnię  magazynową, a 650 mkw. na powierzchnię biurową. Obiekt ten będzie pełnił funkcję jednego z centrów dystrybucji InPost w regionie Warszawy.

InPost świadczy usługi logistyczne dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym również usługi dedykowane tylko dla branży e-commerce. Firma posiada ponad 2.950 paczkomatów na terenie całej Polski. 

Park Logicor Łazy zlokalizowany jest w miejscowości Łazy, niedaleko drogi E77, 5 km od Janek i jest bezpośrednio połączony drogą krajową S8 oraz z autostradą A2.
 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.