Intermarché na dłużej w Distribution Park w Mysłowicach

Intermarché na dłużej w Distribution Park w Mysłowicach

Intermarché, francuska sieć supermarketów, przedłużyła umowę na wynajem powierzchni magazynowej o wielkości 28 tys. mkw. w Distribution Park w Mysłowicach.

Distribution Park w Mysłowicach jest częścią Portfolio należącego do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund, zarządzany w Polsce przed Hines Poland. Składa się ono z obiektów zlokalizowanych w pięciu miastach Polski o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej około 126,3 mkw. W magazynie w Mysłowicach obecnie jedynym najemcą jest Intermarché.

Intermarché, sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych pochodząca z Francji, działa w ramach Grupy Muszkieterów, największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Sieć obecna jest w czterech krajach Europy. W Polsce obecnie Intermarché posiada ponad 230 sklepów i cały czas uruchamiane są kolejne.

 

Intermarché na dłużej w Distribution Park w Mysłowicach

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.