Investa w Panattoni City Logistics Wrocław I

Investa w Panattoni City Logistics Wrocław I

Firma Investa podpisała długoterminową umowę najmu na powierzchnię o wielkości 4,3 tys. mkw. z deweloperem Panattoni Europe w obiekcie Panattoni City Logistics Wrocław I. Wynajęta powierzchnia obejmuje prawie 3,8 tys. mkw. części produkcyjno-magazynowej oraz 580 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Nowy magazyn znajduje się w pobliżu obwodnicy Wrocławia, przy ulicy Kwiatkowskiego.

Firma Investa zajmuje się dystrybucją stali nierdzewnej, aluminium oraz usługami związanymi z obróbką metali. Główna siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, a centralny magazyn w Strykowie. Investa posiada również sześć oddziałów w różnych miastach w Polsce.

Panattoni City Logistics Wrocław I zlokalizowany jest w niedalekiej odległość od autostrad A4 i A8 oraz 13 km od lotniska we Wrocławiu. Park ma się składać docelowo z sześciu budynków o powierzchni łącznej wynoszącej około 98 tys. mkw. Lokalizacja parku zapewnia szybki dostęp do głównych tras i dogodne połączenie z pozostałymi regionami Polski oraz krajami sąsiednimi.

Investa w Panattoni City Logistics Wrocław I

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.