Inwestycja magazynowa eobuwie.pl

Inwestycja magazynowa eobuwie.pl

Sklep internetowy eobuwie.pl ogłosił plany budowy nowego centrum magazynowego w Zielonej Górze. Planowany obiekt firmy ma być największą do tej pory inwestycją w Polsce pod względem wielkość powierzchni.

Firma eobuwie.pl, której właścicielem jest firma CCC, zajmuje się sprzedażą internetową obuwia, torebek i akcesoriów w formule multibrandowej. Na Polskim rynku firma działa od 2006 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Zielonej Górze. Obiekt przeznaczony pod działalność eobuwie.pl zlokalizowany będzie w Zielonej Górze i ma być największym w Polsce. Jego powierzchnia może docelowo osiągnąć nawet 150 tys. mkw.

Inwestycja magazynowa eobuwie.pl

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.