ITP konsoliduje powierzchnię magazynową i wybiera 7R City Flex Warsaw Airport III

Specjalizująca się w branży medycyny estetycznej spółka ITP S.A. zdecydowała się na konsolidację i powiększenie wynajmowanej powierzchni magazynowej. W rezultacie firma będzie wynajmowała ponad 5 500 mkw. w nowej lokalizacji, którą jest 7R City Flex Warsaw Airport III. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Działalność spółki ITP S.A. koncentruje się na dystrybucji urządzeń do medycyny estetycznej, urządzeń medycznych oraz sprzętu wellness. Na jej ofertę składają się lasery medyczne, lasery do depilacji, urządzenia do modelowania ciała czy technologie wykorzystywane do leczenia skóry. Spółka wprowadza na rynek Polski urządzenia tylko od sprawdzonych, światowej klasy producentów. Wybrane do portfolio marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty. Obecnie w portfolio firmy znajdują się takie firmy jak: Lumenis, Alma Lasers, Cynosure, Palomar, DEKA, LPG®, Pollogen®, Storz Medical, Quanta System, Berger & Kraft, Cocoon Medical, SHEN’B oraz linia kosmeceutyków i wypełniaczy tkankowych Neauvia, która jest marką własną firmy i sprzedawana jest obecnie w 70 krajach na świecie.

– Dla spółki ITP kluczowe było położenie powierzchni magazynowej w granicach Warszawy oraz to, aby nieruchomość spełniała specjalistyczne wymogi pod względem technicznym. Cieszymy się, że wsparliśmy spółkę ITP w skonsolidowaniu i zwiększeniu powierzchni w wysokiej klasy obiekcie, w parku 7R City Flex Warsaw Airport III – mówi Katarzyna Bojanowicz, Business Development Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

7R City Flex Warsaw Airport III to park magazynowy zlokalizowany w odległości zaledwie 10 km od centrum Warszawy i 500 m od terminala Warsaw Cargo. Lokalizacja ta doskonale sprawdza się w roli centrum dystrybucyjnego. 7R City Flex Warsaw Airport III to nowoczesna inwestycja – obiekt został objęty certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.