Jakub Kurek Dyrektorem Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych

Jakub Kurek, doświadczony doradca specjalizujący się w sektorze nieruchomości przemysłowych i magazynowych, objął stanowisko Dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

Jakub dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska. Posiada szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie nieruchomości przemysłowych i logistycznych oraz reprezentacji najemców. Doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych zdobywał między innymi w firmie Cresa Polska. Jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

- Jakub będzie odpowiedzialny za usługi doradztwa na rzecz międzynarodowych firm zainteresowanych wejściem do Polski, a także podmiotów już obecnych na naszym rynku i planujących dalszą ekspansję. Do jego obowiązków należy realizacja projektów strategicznych, nadzór nad pracami zespołu oraz wszystkimi transakcjami dotyczącymi obiektów przemysłowych i magazynowych na terenie całego kraju – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający, Newmark Polska.

- Sektor nieruchomości przemysłowych i magazynowych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, o czym świadczy rekordowy popyt wśród najemców, rekordowy poziom podaży nowej powierzchni oraz rekordowa liczba realizowanych projektów i zawieranych transakcji inwestycyjnych. Zapewniamy kompleksowe i transparentne usługi doradztwa w zakresie pozyskiwania powierzchni, które nie tylko ułatwiają dalszy rozwój w aktualnych warunkach, lecz także umożliwiają optymalizację kosztów, zwiększenie efektywności i ograniczenie ryzyka. W 2021 roku reprezentowaliśmy najemców w transakcjach obejmujących łącznie około 500 tys. mkw. powierzchni magazynowej w całym kraju. Jestem przekonany, że w pełni wykorzystamy nasze doświadczenie i potencjał zespołu podczas realizacji kolejnych projektów dla naszych klientów – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

 

O Newmark Polska

Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

 

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.