JAS-FBG w Segro Business Park Łódź

JAS-FBG w Segro Business Park Łódź

Firma JAS-FBG S.A. wynajęła powierzchnię na terenie Segro Business Park Łódź w nowopowstającym magazynie w systemie cross-dock. Obiekt będzie miał powierzchnie 6.600 mkw.

Magazyn szyty na miarę składał się będzie z powierzchni magazynowej o wielkości 6.000 mkw. oraz powierzchni biurowo-socjalnej o wielkości 600 mkw. Na obiekcie znajdować się będzie 28 docków. Dodatkowo powstaną miejsca parkingowe w ilości 19 dla samochodów ciężarowych oraz 20 dla samochodów osobowych. Start operacji zaplanowany jest na IV kwartał 2018 roku.

Firma JAS-FBG to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim rynku. W Polsce firma posiada sieć placówek, na którą składają się platformy logistyczne i terminale dystrybucyjne, placówki agencji celnej, biura spedycji krajowej i międzynarodowej, okręgowe stacje kontroli pojazdów oraz serwis naprawczy samochodów ciężarowych.

JAS-FBG w Segro Business Park Łódź

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.