Kolejna inwestycja 7R trafia do portfela Segro

Kolejna inwestycja 7R trafia do portfela Segro

Deweloper 7R sfinalizował sprzedaż do Segro European Logistics Partnership magazynu 7R City Flex Łódź I przy ulicy Rokicińskiej. To już trzeci projekt, który trafia do portfela zarządzanego przez Segro.

Nowo zakupiony magazyn, który zmienił nazwę na Segro Business Park Łódź Wschód, oferuje łączną powierzchnie 8 500 mkw i jest w 100 proc. skomercjalizowany. Oprócz funkcji magazynowej obiekt daje możliwość wykorzystania powierzchni na potrzeby lekkiej produkcji, działalności handlowo-wystawienniczej oraz aranżacji wysokiej klasy przestrzeni biurowej.

Współpraca SELP i 7R rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku, kiedy firmy sfinalizowały transakcję przejęcia od 7R parku magazynowego we Wrocławiu, o łącznej powierzchni 23 500 mkw. Park otrzymał nazwę SEGRO Industrial Park Wrocław 2. W drugiej połowie 2019 roku partnerzy podpisali umowę o realizacji obiektu typu City Flex w Łodzi, przy ulicy Transmisyjnej. Projekt, w którego skład wchodzą dwa budynki o łącznej powierzchni 13 400 mkw., zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2020 roku. Po zakończeniu budowy obiekt stanie się integralną częścią Segro Business Park Łódź.

Kolejna inwestycja 7R trafia do portfela Segro

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.