Langowski Logistics powiększa przestrzeń magazynową

Langowski Logistics powiększa przestrzeń magazynową

Spółka Langowski Logistics, specjalizująca się w transporcie ładunków skonteneryzowanych, powiększyła swoją dotychczasową przestrzeń biurowo-magazynową. W ramach najnowszej umowy wynajęła prawie 5.400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej od Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Langowski Logistics działa w branży TSL od ponad 16 lat. W tym okresie spółka nawiązała współpracę z eksporterami i importerami z całego świata, nawiązała relacje z siecią ponad 1500 agentów na wszystkich kontynentach. Dzięki konsekwentnie poszerzanej ofercie dziś Langowski Logistics proponuje klientom m.in. transport morski i kolejowy zarówno pełnokontenerowy (FCL), jak i drobnicowy (LCL). Aby oferować kompleksową obsługę – w tym magazynowanie towarów o niestandardowych wymiarach – spółka stale rozbudowuje posiadaną bazę magazynową. Aktualnie posiada magazyny położone na terenie Gdyni, Gdańska, Warszawy i Łodzi.

- Naszym celem jest, by klienci mogli skorzystać z naszego wsparcia kompleksowo, na każdym etapie realizacji usługi spedycyjnej. Zapewniamy nie tylko serwis transportem morskim, kolejowym, lotniczym i drogowym, obsługę celną, ale także dzięki własnym magazynom również usługę składowania, przeładunku i dystrybucji. Dzięki temu jesteśmy niezależni, co pozwala nam usprawnić proces transportu oraz daje pełną kontrolę nad ładunkiem zarówno nam, jak i klientowi – mówi Tomasz Langowski, Wiceprezes Zarządu spółki.

Nowo wynajęty magazyn położony jest na terenie Portu Gdynia. Wyróżnia go lokalizacja – niewielka odległość od terminali kontenerowych – Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego (BCT) i Gdyńskiego Terminalu Kontenerowego (GCT). Już w najbliższym czasie magazyn wyposażony zostanie w profesjonalny sprzęt przeładunkowy, umożliwiający nie tylko magazynowanie towarów, ale także sprawną obsługę podczas obsługi ładunków.

- Dynamiczny rozwój spółki Langowski Logistics spowodował konieczność pozyskania nowej powierzchni magazynowej w Gdyni. Magazyn mieści się przy ul. Kontenerowej w Porcie Gdynia, czyli w bardzo bliskim sąsiedztwie gdyńskich terminali kontenerowych. Dzięki temu spółka może kompleksowo i szybko obsługiwać swoich klientów, którzy transportują towary m.in. drogą morską – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Langowski Logistics powiększa przestrzeń magazynową

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.