Langowski Logistics rozszerzył najem w Panattoni Park Pruszków II

Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej, rozszerzyła współpracę z Panattoni Park Pruszków II i wynajęła 7 500 mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej. Najemca po raz kolejny skorzystał ze wsparcia specjalistów z firmy doradczej Newmark Polska.

Firma Langowski Logistics koncentruje się na rynku TSL. Do grona jej klientów należą zarówno polscy, jak i zagraniczni eksporterzy i importerzy. Od samego początku działalności spółka stawia na kompleksową obsługę swoich partnerów, oferując im usługi spedycyjne z wykorzystaniem transportu morskiego, kolejowego, lotniczego i drogowego, a także usługi logistyki magazynowej w 5 lokalizacjach w Polsce – w tym w Warszawie. Spółka Langowski Logistics prowadzi także własną agencję celną, zapewniając współpracującym podmiotom sprawne odprawy ładunków.

Panattoni Park Pruszków II to centrum magazynowe zlokalizowane bezpośrednio przy autostradzie A2, w pobliżu węzła „Pruszków”. Do dyspozycji najemców są magazyny klasy A dostosowane również do prowadzenia na ich terenie lekkiej produkcji.

– Po nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych za granicą i rozszerzeniu współpracy z dotychczasowymi kontrahentami, nasz Klient zdecydował o zwiększeniu powierzchni logistycznej w Panattoni Park Pruszków II. Rozszerzenie współpracy z dotychczasowym wynajmującym było podyktowane położeniem centrum magazynowego – znajduje się ono w niewielkiej odległości od terminala intermodalnego. Cieszymy się, że po raz kolejny firma Langowski Logistics obdarzyła nas zaufaniem i skorzystała z naszej pomocy – mówi Jakub Dudkiewicz, Associate w Newmark Polska.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.