Langowski Logistics skonsolidował i powiększył powierzchnię magazynową w Gdańsku

Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji międzynarodowej oraz usługach logistyki magazynowej, skonsolidowała i zwiększyła ponad dwukrotnie wynajmowaną w Pomorskim Centrum Logistycznym powierzchnię magazynową do 17 500 mkw. W negocjacjach warunków umowy najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Spółka Langowski Logistics działa w branży TSL od 2004 roku. Specjalizuje się w spedycji i logistyce międzynarodowej, wykorzystując transport morski, kolejowy, lotniczy oraz drogowy. Ważną działalnością spółki są także usługi logistyki magazynowej, czyli zarówno składowanie krótko i długoterminowe, konsolidacja, dekonsolidacja, przeładunki, ale także dystrybucja towarów na zlecenie klientów. Całość dopełniają usługi własnej agencji celnej, która funkcjonuje w strukturach spółki od samego początku jej istnienia. Za niewątpliwym sukcesem Langowski Logistics stoją doświadczeni pracownicy, elastyczne podejście do współpracy z partnerami oraz szerokie kontakty międzynarodowe zbudowane na przestrzeni ostatnich 18 lat.

Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku to hale magazynowe klasy A realizowane i zarządzane przez GLP. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego, ok. 16 km od Obwodnicy Trójmiasta. Oprócz znakomitej dostępności komunikacyjnej, najemcy korzystają tu z rozwiązań technicznych sprzyjającym bezpieczeństwu, oszczędnościom mediów oraz komfortowi pracowników. Dzięki zabezpieczeniu przez GLP terenu pod ekspansję parku, klienci mogą rozwijać swoją działalność razem z nim.

– W ramach ekspansji nasz Klient skonsolidował i jednocześnie powiększył swój największy oddział, powierzchnię magazynową w Gdańsku. Decyzja o kontynuowaniu współpracy z Pomorskim Centrum Logistycznym została podyktowana atrakcyjną lokalizacją, dobrze układającymi się relacjami z wynajmującym oraz perspektywami ekspansji w kolejnych latach. Cieszymy się, że firma Langowski Logistics dostrzega zaangażowanie i wartość dodaną naszej współpracy – mówi Jakub Dudkiewicz, Associate w Newmark Polska.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.