Logwin zostaje w parku Logicor Piaseczno

Logwin zostaje w parku Logicor Piaseczno

Logwin Poland, dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych i transportowych, przedłużył umowę najmu ponad 34 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Piaseczno.

Logwin Poland wykorzystuje tę przestrzeń do świadczenia usług dla jednego ze swoich klientów - międzynarodowej firmy kosmetycznej. Logwin powiększył także wynajmowaną powierzchnię biurową, która pełni funkcję głównej siedziby firmy w Polsce. Jednocześnie firma wynajęła dodatkową przestrzeń o łącznej powierzchni ponad 4200 mkw., która posłuży jako miejsce do przechowywania dodatkowych zapasów produktów. Logwin jest najemcą parku Logicor Piaseczno od początku swojej działalności na rynku polskim, czyli od 2003 roku.

Logwin oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i transportu dla swoich klientów z przemysłu i handlu. Firma, która ma około 190 lokalizacji na sześciu kontynentach, działa na wszystkich najważniejszych światowych rynkach. Dzięki dwóm segmentom biznesowym Solutions i Air + Ocean, Logwin jest jednym z liderów na rynku.

Logicor Piaseczno to nowoczesny park logistyczny, oferujący wysokiej jakości powierzchnię magazynową i biurową. Jego ogromną zaletą jest lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum Warszawy (15 km), lotniska Chopina (7 km) oraz z łatwym dostępem do dróg tranzytowych, w tym autostrady A2 (południowa autostradowa obwodnica Warszawy S2), drogi ekspresowej S7 i obwodnicy Warszawy. Bliskość obszarów miejskich, łatwy dostęp do Warszawy i okolicznych gmin za pośrednictwem transportu publicznego pozwala pracownikom na łatwy dojazd do pracy.

 

źródło: http://www.propertynews.pl/magazyny/logwin-zostaje-w-parku-logicor-piaseczno,76476.html

Logwin zostaje w parku Logicor Piaseczno

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.