LPP przedłuża umowę najmu w Tristar Gdańsk

LPP przedłuża umowę najmu w Tristar Gdańsk

Firma odzieżowa LPP S.A. przedłużyła umowę najmu w centrum logistycznym Tristar Gdańsk, należącym do portfela Tristan Capital Partners i White Star Real Estate. Spółka, która w swoim portfolio ma pięć marek: Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito, wynajmuje w gdańskim kompleksie ponad 6100 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Tristar Gdańsk oferuje 28 900 mkw. Zlokalizowany jest 15 km od centrum Gdańska, 1 km od autostrady A1 (trasy europejskiej E75) oraz obwodnicy Trójmiasta (trasy ekspresowej S6) – węzeł Rusocin. Międzynarodowy port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oddalony jest o 20 km od centrum logistycznego.

Sieć sprzedaży LPP składa się z ponad 1 700 sklepów zlokalizowanych w 25 krajach. LPP zatrudnia ponad 24 000 osób w swoich biurach, centrum dystrybucyjnym oraz sieci sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Firma jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.

LPP przedłuża umowę najmu w Tristar Gdańsk

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.