LPP zwiększa wynajmowaną powierzchnię w parku logistycznym &R Gdańsk Kowale

LPP

LPP, właściciel sieci sprzedaży odzieży, posiadający ponad 1.700 sklepów w 20 krajach Europy, Azji i Afryki do tej pory wynajmował ok. 5.000 mkw. w tym samym parku. Wynajęta powierzchnia zostanie podzielona na część magazynową oraz socjalno-biurową. Będzie wyposażona w nowoczesne oświetlenie LED oraz w zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne ze standardami NFPA.

7R Gdańsk Kowale to nowoczesny park magazynowy klasy A, zrealizowany w partnerstwie JV z Hillwood, zlokalizowany w sąsiedztwie drogi ekspresowej S7, 15 km od centrum Gdańska w niedalekiej odległości od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

LPP

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.