MAG z nowym magazynem w Gdańsku

MAG z nowym magazynem w Gdańsku

Morska Agencja Gdynia wynajęła magazyn o powierzchni 2100 mkw. w Panattoni Park Gdańsk East I. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Morska Agencja Gdynia (MAG) to przedsiębiorstwo w branży transportowo-logistycznej. Firma organizuje transport lądowo-morski kilkunastu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtuje statki, aranżuje przewóz drogowy i kolejowy. Zajmuje się także sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewnia składowanie i dystrybucję ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Firma ma siedem oddziałów w Polsce i jeden w Rumunii. MAG zatrudnia ponad 230 pracowników.

Panattoni Park Gdańsk East I znajduje się w pobliżu obwodnicy południowej Trójmiasta, łączącej autostradę A1 z drogą krajową numer 7. Jest to projekt obejmujący cztery budynki o łącznej wielkości 46 550 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Oferuje klientom najwyższą jakość powierzchni magazynowej oraz biurowej, jak również najnowocześniejsze rozwiązania składowania towarów. Bliskość autostrady A1 i dostęp do krajowej infrastruktury drogowej powoduje, że jest atrakcyjną lokalizacją dla klientów działających na rynku polskim i międzynarodowym. Magazyn MAG będzie miał 2053 mkw., a część biurowa zajmie 107 mkw.

- MAG od prawie 70 lat wspiera firmy w zakresie transportu i logistyki na całym świecie. Firma potrzebowała zabezpieczyć powierzchnię magazynową w związku z rosnącą liczbą klientów i operacji przeładunkowo-logistycznych. Klientowi zależało na tym, aby nowy magazyn położony był blisko głównego magazynu przy ulicy Elbląskiej w Gdańsku – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionu Pomorskiego w firmie Cresa Polska.

 

 

MAG z nowym magazynem w Gdańsku

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.