Mary Kay nowym najemcą w Diamond Business Park Ursus

Mary Kay, amerykańska firma kosmetyczna, jedna z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej, oferująca najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, wynajęła 1890 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Diamond Business Park Ursus. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Historia firmy Mary Kay Cosmetics zaczęła się w latach 60. ubiegłego wieku – to wówczas powstał pierwszy Salon Beauty by Mary Kay w Dallas w Teksasie. Od blisko 60 lat przedsiębiorstwo stawia na dynamiczny rozwój, otwierając filie w kolejnych krajach, w tym Australii, Polsce czy Litwie. Mary Kay Ash, założycielka firmy kosmetycznej, od początku miała klarowny cel: najwyższej jakości produkty i rozwój przedsiębiorczości. Spółka Mary Kay dzięki własnemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych naukowców, prowadzi zaawansowane badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, makijażu czy zapachów. Firma współpracuje z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach.

– Firma Mary Kay szukała nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej na terenie Warszawy. Diamond Business Park Ursus spełnia lokalizacyjne, jakościowe i techniczne wymagania Klienta. Cieszymy się, że najemca obdarzył nas zaufaniem i powierzył nam zadanie znalezienia optymalnej przestrzeni dla prowadzonych operacji – mówi Katarzyna Bojanowicz, Business Development Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

Diamond Business Park Ursus to nowoczesny park biurowo-magazynowy z wydzielonymi powierzchniami biurowymi klasy A, o łącznej powierzchni 50 tys. mkw. Kompleks zlokalizowany jest w dzielnicy Ursus, zaledwie 600 m od popularnego outletu Factory oraz 8 km od centrum Warszawy, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako centrum dystrybucyjne. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie very good.

– Atutem Diamond Business Park Ursus jest doskonała lokalizacja dzięki bliskości głównych węzłów komunikacyjnych, takich jak trasa A2, S8 czy drogi krajowej 7, co gwarantuje doskonałe warunki do dystrybucji materiałów na terenie Mazowsza. Każda hala produkcyjna została stworzona zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży magazynowej, a poszczególne powierzchnie pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz i uwzględnienie wymagań i potrzeb najemców. Cieszymy się, że firma Mary Kay dołączyła do rodziny najemców w naszym warszawskim obiekcie – mówi Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing w White Star Real Estate, które zarządza Diamond Business Park Ursus.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.