Mateusz Kardaś w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Newmark Polska

Mateusz Kardaś dołączył do działu powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy doradczej Newmark Polska, obejmując stanowisko Doradcy. Do jego głównych obowiązków będzie należało m.in. prowadzenie procesów relokacji i renegocjacji umów najmu w imieniu najemców magazynów i obiektów przemysłowych w Polsce Centralnej.

Mateusz Kardaś jest związany z rynkiem nieruchomości przemysłowych i magazynowych od blisko 6 lat. Przed dołączeniem do Newmark Polska pracował w firmie Panattoni Development Company jako specjalista ds. rozwoju, a wcześniej pełnił funkcję specjalisty ds. rynków kapitałowych. W trakcie dotychczasowej kariery Mateusz odpowiadał zarówno za realizację niewielkich projektów magazynowych na rynkach wschodzących, jak i budowę dużych obiektów w formule BTO, w tym dla czołowych operatorów logistycznych. Mateusz ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Bardzo się cieszę, że Mateusz dołączył do naszej firmy. Jego doświadczenie, umiejętność współpracy z klientami i dotychczasowe osiągnięcia będą stanowiły silne wsparcie dla naszego zespołu. Polska Centralna jest trzecim największym rynkiem magazynowym w kraju i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców i deweloperów. Dzięki doskonałej lokalizacji region jest atrakcyjny szczególnie dla firm logistycznych i dystrybucyjnych, a także branży e-commerce – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

 

O Newmark Polska

Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl

 

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.