Maxfliz kontynuuje współpracę z Prologis we Wrocławiu

Firma Maxfliz, właściciel sieci salonów kompleksowego wyposażenia wnętrz, zakończyła proces renegocjacji umowy najmu w Prologis Park Wrocław III. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma Maxfliz to sieć siedmiu salonów stacjonarnych: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu, a także sklep internetowy. Maxfliz działa na polskim rynku ponad 25 lat, dostarczając elementy wyposażenia wnętrz od ponad 300 renomowanych producentów z całej Europy. Strategia firmy opiera się na współpracy z różnymi podmiotami na rynku – klientami indywidualnymi, inwestorami, architektami i projektantami wnętrz oraz firmami budowlanymi. Nacisk kładzie nie tylko na dobór oferty, ale również na serwis – przed- i posprzedażowy – szkolenia dla profesjonalistów, doskonałą ekspozycję i szeroką dostępność produktów. Centralny magazyn firmy znajduje się w Skawinie.

- Jesteśmy obecni we Wrocławiu od 2009 roku. Cieszy nas to, że Dolnoślązacy pokochali design, a my możemy dostarczyć im najlepsze produkty w szybkim czasie dzięki dobremu połączeniu naszego miejskiego magazynu z centralą pod Krakowem. Sukcesywnie poprawiająca się jakość dróg w Polsce znacznie ułatwia cały proces – mówi Jakub Stróżyński z firmy Maxfliz.

Wrocławski magazyn firmy Maxfliz ma powierzchnię 1 700 mkw. Prologis Park Wrocław III to jedno z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych Wrocławia. Zarówno lokalizacja (jedyny obiekt tego rodzaju położony w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska), jak i technologia wykonania wpływają na wyjątkową atrakcyjność całego parku dla potencjalnych najemców. Duża przestrzeń wokół budynków, całodobowa ochrona, rozwiązania zastosowane wewnątrz obiektów decydują o wyjątkowym bezpieczeństwie i wygodzie korzystania z centrum.

- Marka Maxfliz jest dobrze rozpoznawalna we Wrocławiu. Nasz klient jest zadowolony z lokalizacji i widoczności swojego magazynu. Po weryfikacji dostępnych powierzchni magazynowych w rejonie miasta rekomendowaliśmy pozostanie przy lokalizacji w Prologis Park Wrocław III, do której przyzwyczaili się klienci dokonujący odbioru osobistego – mówią Jakub Kurek i Miłosz Borkowski, Doradcy w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.