Millano rośnie w Tristar Poznań

Millano Group, jeden z czołowych producentów wyrobów czekoladowych w Polsce, podjął decyzję o poszerzeniu swojej działalności w ramach centrum logistycznego Tristar Poznań. Firma przedłużyła istniejącą umowę najmu i zdecydowała się na wynajęcie dodatkowej powierzchni, zajmując łącznie prawie 16 tys. mkw.

Millano Group to jedno z największych przedsiębiorstw sektora przemysłu spożywczego w województwie wielkopolskim oraz największy dostawca produktów sygnowanych logo dużych sieci handlowych w Polsce, m.in. Biedronka, Lidl Eurocash, Lewiatan, Dino, Polo Market. Millano Group ma trzy fabryki, w których produkuje kilkaset ton wyrobów czekoladowych dziennie i dystrybuuje do ponad 50 krajów świata.

Tristar Poznań to nowoczesne centrum logistyczne z dwoma budynkami magazynowymi klasy A, oferujące ponad 35 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Inwestycja położona jest zaledwie 11 km od centrum miasta, w pobliżu portu lotniczego Poznań – Ławica i w bliskiej odległości (3 km) od drogi ekspresowej S11 (Poznań - Katowice), która łączy się z autostradą A2 (Berlin - Poznań - Warszawa). Obiekt należy do Tristan Capital Partners i White Star Real Estate.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.