MLP Group uruchomiło dla Żabki centrum logistyczne

MLP Group wybuduje dla Żabki centrum logistyczne

Żabka Polska, właściciel sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket, uruchomiło 20 czerwca centrum logistyczne o wielkości 24,7 tys. mkw. powierzchni na terenie parku MLP Gliwice.

W nowopowstałym obiekcie powierzchnia 23,8 tys. mkw. przeznaczona będzie na cele magazynowe, w ramach których około 4 tys. mkw. stanowić będą chłodnie i mroźnie. Pozostała powierzchnia przeznaczona będzie na potrzeby socjalno–biurowe.

MLP Gliwice zlokalizowany jest 6 km od centrum Gliwic, w miejscowości Szałsza, tuż przy drodze krajowej 78, 2 km od autostrady A1. Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice oddalony jest 38 km od obiektu. Docelowo park będzie składał się z trzech budynków o wielkości 61.000 mkw.

MLP Group wybuduje dla Żabki centrum logistyczne

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.