MLP Pruszków I przedłuża umowę najmu z AGED

MLP Pruszków I

Firma AGED, dystrybutor sprzętu AGD, postanowiła na dłużej zostać w MLP Pruszków I i przedłużyła aktualną umowę najmu trwającą od 2000 roku. 

AGED zajmuje 4.300 mkw. powierzchni z czego 3.600 mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, a 755 mkw. to powierzchnie socjalne i biurowe.

MLP Pruszków I to park oferujący 170.695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej na wynajem. Jest to park zlokalizowany kilkanaście kilometrów od Warszawy i jako jeden z nielicznych parków posiada dostęp do bocznicy kolejowej.
 

MLP Pruszków I

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.