MLP Pruszków II z nowym najemcą

Janex magazyn MLP Pruszków II

MLP Group wybuduje dla firmy Janex nowy obiekt typu BTS (build-to-suit) o powierzchni około 4.800 mkw. na okres najmu 12 lat w ramach parku MLP Pruszków II

Firma Janex zajmuje się dystrybucją wyrobów mięsnych i wędliniarskich. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów wieprzowych, wołowych, cielęcych, drobiowych i jagnięcych. Oferuje także szeroki asortyment półproduktów oraz innowacyjnych rozwiązań dla gastronomii.

W nowym obiekcie firmy znajdą się chłodnie, mroźnie oraz kuchnia do prezentacji kulinarnych. Obiekt oddany będzie w marcu 2019 r.
MLP Pruszków II położony jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa, między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W niedalekiej odległości od parku przebiegają międzynarodowe linie kolejowe, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne. Docelowa powierzchnia parku to ponad 285.000 mkw.
 

Janex magazyn MLP Pruszków II

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.