MLP rusza z drugą inwestycją pod Lublinem

Firma MLP Group wybuduje park magazynowy w okolicach Lublina. Docelowo obiekt oferował będzie około 51,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo - biurowej w trzech budynkach. Działka, na której powstanie Park, ma powierzchnię 10,5 hektara. Jest to druga inwestycja Dewelopera w tej części kraju. Pierwszy obiekt zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej i został w całości skomercjalizowany. Obecnie funkcjonuje w nim trzech najemców: ABM Greiffenberger Polska, Stokrotka oraz firma Turck.

Obiekt zlokalizowany będzie w miejscowości Świdnik, około 1,5 km od węzła Zadębie na drodze ekspresowej S12 i S17 stanowiącej obwodnicę Lublina i jednocześnie główną oś transportową województwa lubelskiego łączącą m.in. Warszawę i Piotrków Trybunalski z Ukrainą. Park położony będzie 10 km od centrum Lublina, 3 km od centrum Świdnika oraz około 5 km od Portu Lotniczego Lublin.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.