Nefab Packaging Poland zostaje w Kowalach

Firma Nefab Packaging Poland przedłużyła umowę najmu przeszło 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Parku Gdańsk Kowale Distribution Centre.

Grupa Nefab to globalny producent opakowań przemysłowych, który projektuje, produkuje i sprzedaje własne produkty zarówno w Polsce i Skandynawii, jak również na innych rynkach europejskich, azjatyckich i obu Ameryk. Firma dostarcza Kompleksowe Rozwiązania Opakowaniowe, posiadając w ofercie szeroką gamę produktów opakowaniowych, materiałów, akcesoriów oraz usług. Firma powstała w 1949 roku i z powodzeniem współpracuje z klientami o zasięgu krajowym jak i międzynarodowym. Lokalizacja Nefab w Kowalach jest jedną z trzech w Polsce, oraz główną siedzibą firmy w kraju.

Centrum Dystrybucyjne Gdańsk Kowale to park oferujący powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta (przy trasie S7) oraz w niedalekiej odległości od autostrady A1.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.